Workshop - Fotografie noční krajiny s hvězdnou oblohou

Rádi bychom vás pozvali na náš speciální fotografický worshop věnovaný málo známé problematice - fotografování noční krajiny s hvězdnou oblohou. Na tomto workshopu se dozvíte vše potřebné k tomu, aby jste mohli ihned začít noční krajinu s hvězdnou oblohou fotografovat a přivézt si tak překrásné noční fotografie z výletu nebo dovolené.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ >

Pro koho je workshop vhodný?

Tento fotografický workshop je určen jak pro úplné začátečníky, tak také pro mírně pokročilé fotografy, kteří nemají s fotografováním noční krajiny s hvězdnou oblohou žádné nebo jen malé zkušenosti. Znalosti získané na tomto workshopu můžete využít nejen při fotografování noční krajiny s hvězdami, ale také při běžném denním fotografování.

Co se budeme učit?

Veškerá teorie je vučována prostřednictvím datové projekce. Každý účastník workshopu obdrží přehledně zpracovaný manuál v elektronické podobě, aby se mohl k cenným informacím a popsaným postupům kdykoliv v budoucnu vrátit. Součástí workshopu je také diskuze nad probíraným tématem.

Nejbližší termín

Datum:
30. října 2021

Čas:
9:00 - 20:00 h.

Místo:
Hotel Freud, Ostravice

Cena workshopu

1900,-Kč

Využití dárkového poukazu

Pokud vlastníte dárkový poukaz na tento náš fotografický workshop, můžete jej využít i v případě, že vlastníte starší poukaz na fotoworkshop, kterému již vypršela platnost.

Přihlášení na workshop

Na workshop se můžete přihlásit e-mailem darkskybeskydy@seznam.cz (prosíme uveďte jméno, příjmení, Vaše město a telefonní číslo).

Příští termín

Pokud Vám tento termín nevyhovuje a přejete si být informováni o dalším termínu pořádání fotografického workshopu, napište nám na e-mail darkskybeskydy@seznam.cz s předmětem zprávy WORKSHOP. Budeme Vás předem informovat.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ >

Nenechte si ujít!

Nepropásněte jasnou kometu, polární záři, "padající hvězdy" a další zajímavé úkazy.


Hlídat úkazy >

© 2014-2021 Dark Sky Beskydy - Park tmavé oblohy, www.darkskybeskydy.cz, e-mail: darkskybeskydy@seznam.cz
provozovatel: Tomáš Hynek, Komenského 654/26, Ostrava - Poruba, IČO: 63036754